Yummy Yummy Monster Tummy

0.00 

Kategooria: Sildid: ,

Peresõbralik, koostööl põhinev värvide sobitamise ja koletiste toitmise kaardimäng, kus vanemad lubavad oma lastel heameelega nutitelefone kasutada, kuna need on osa mängust.

Iga tase koosneb mitmest koletisest, kelle peab ära toitma. Kui koletis oma suu avab, on ta valmis söötmiseks! Suvalises järjekorras valib iga mängija oma käest esemekaardi, mida koletisele sööta, skaneerides kaardi tagaküljel oleva QR-koodi. Koletist toites peab talle söötma esemekaarte, mis kombineerides ja kokku segades muutuvad koletise karvkatte värviga sarnaseks värviks. Kui koletisele toidetakse esemete segu, mille tulemuseks ei ole nende karvavärviga sarnane värv, kaotavad kõik mängijad mängu ja peavad taset uuesti alustama.

Mängu mängimiseks vajate rakendust, mille saate tasuta alla laadida Apple`i App Storest või Google Playst. Mängimiseks tuleb rakendus alla laadida ühte telefoni või tahvelarvutisse. Ilma rakenduseta ei saa seda mängu mängida. Rakenduse kasutamiseks internetiühendust vaja ei ole. Rakendus sisaldab ka samm-sammulist reegliõpetust ja saab muuta ka mängu keelt.

  • 2-4 mängijat
  • Mängu kestus: 15-30 min
  • Vanusele: 6+

Kogus: 2 mängu

 

Allikas: Info ja pildid Brain Games

Scroll to Top