Matatalab Lite

0.00 

Matatalab Lite robotit saab juhtida kolmel erineval viisil:
a) Kontrollrežiim
Lapsed saavad väga lihtsalt kontrollida roboti liikumist. Nad saavad õige ruttu aru, et vajutades kontrolleril noole nuppe, ←↑↓→ hakkab robot vastavalt sümbolile ka liikuma ja erinevaid tegevusi tegema, lisaks liikumisele oskab Matatalab Lite veel muusikat mängida.

b) Progerežiim
Kontrolleri kaudu on võimalus sisestada käskude rida. Iga käsk tähistatakse kontrolleri serval olevates LED ribal erinevat värvi, aidates lapsel paremini seostada värve tegevustega. Vajutades Start-nuppu hakkab robot vastavalt eelnevalt programmeeritule liikuma. Värv kontrolleril, põleb erksamalt just selles etapis, mida robot parasjagu teeb. Käike saab sisestada palju (kuni 100 käiku) ja tänu kontrollerile ilmuvatele värvidele on võimalik teha kiire analüüs, leida vajadusel ülesse viga ja teha vigade parandus.

c) Andurirežiim
Anduritega on võimalik panna robot reageerima valgusele ja teatud värvidele ning takistustele teel. Muuhulgas saab robotit juhtida tänu güroandurile kontrollerit kallutades kontrolleri kallutamise suunas. Lisaks on võimalik mängida Matatalab Litega heliredelit ja erinevaid lihtsamaid lugusid noot-noodi haaval.

Komplekti kuulub: Robot, kontroller, laadimiskaabel, silikoonist harjutusmatt koos kolme harjutusvihiku ja kleepsudega, kasutusjuhend.

Matatalab Lite on sobilik vanusele 3+.

Kogus: 2tk

Allikas: Info ja pilt Robomiku.ee

 

Seotud tooted

Scroll to Top