Kui soovite teha broneeringut ainult Eduspace ruumile, siis palun täitke allolev broneerimisvorm.

NB! Palun kontrollige eelnevalt ASIOst, et EDUSPACE (M-340) on vaba.

Üliõpilane, õppejõud või täiendkoolitusel osaleja saab seadmeid uurimistööks laenutada kohapealseks või majaväliseks kasutamiseks. Üliõpilase broneeringu puhul tuleb märkida juurde vastutava õppejõu nimi. Täiendkoolitusel osaleja peab saama loa koolitajalt. Broneeringu maksimum pikkus on 1 nädal. Seadmeid, mida on ainult 1, saab kasutada vaid kohapeal.

Ruumi broneerimiseks koos seadmetega võite seadmete nimekirja lisada broneeringuvormi. Samuti pakume protsessi lihtsustamiseks võimalust valida soovitud seadmed SIIT, lisades korvi teid huvitavad seadmed. Seejärel valida korv ja vajutada Mine broneerima. Avaneb broneeringuvorm, mille palume täita.

NB! Broneerimisvorm on sooviavaldus, mille ärasaatmise järel saate teate tellimuse töösse võtmisest. Seadme saadavuse kohta ja kinnitamiseks võetakse teiega eraldi ühendust 2-3 tööpäeva jooksul.

Broneeri

  Broneeringu eesmärk: *
  Kui üliõpilane vajab seadmeid uurimistööks välja laenutada, siis on vaja teha broneering õppejõu poolt.
  ÕppetööUurimistööProjektTäiendõpeTutvumine labori ja seadmetegaMuu

  Märkige palun ruumi ja seadmete vajadus: *
  Soovin kasutada EDUSPACE ruumi ja seadmeid.Soovin kasutada ainult EDUSPACE seadmeid.Soovin kasutada ainult EDUSPACE ruumi.Veel ei tea, soovin konsulteerida.

  Vastutav õppejõud:

  Osalejate arv:
  EDUSPACE on optimaalne kuni 20 inimesele, kuid mahutab vajadusel kuni 25.

  Kui soovite kasutada seadmeid, tutvuge palun eelnevalt seadmekoguga. Seadmekogus on üle 150 erineva nimetuse, mis on jaotatud 7 kategooriasse, uurimisseadmed (diktofon, videokaamera jms), tahvelarvutid, virtuaalreaalsus, eelkooli- ja algkooliastme haridusrobotid ja STEAM-õppe vahendid, põhikooliastme haridusrobotid/elektroonikakomplektid, gümnaasiumiastme haridusrobotid, sensorid.
  Kui teate täpset vajadust, sisestage soovitud seadmed koos arvuga. Kui veel mitte, selgitame parima lahenduse konsulteerimisel.

  Broneeringu algus: KUUPÄEV ja KELLAAEG, millal soovite kasutada ruumi ja/või seadmeid. Kui on vaja kasutada mitu korda, märkige kõik kuupäevad ja kellaajad:

  Broneeringu lõpp: KUUPÄEV ja KELLAAEG, millal soovite broneeringu lõpetada ja/või seadmed tagastada.

  Kas soovite ruumi kasutamisel ka assisteerimist tehnilise tugi-isiku poolt?
  Vajan assisteerimist kasutamise alustamisel ja lõpetamiselVajan assisteerimist kasutamise kogu aja vältelEi vajaPS. Assisteerimine on võimalik tööpäeviti kell 9-17.

  Ees- ja perekonnanimi: *

  Ametikoht: *

  Kui olete väljaspoolt ülikooli, palun täpsustage organisatsioon või projekt:

  E-posti aadress: *

  Telefon: *

  Soovin lisada:
  Palun märkige võimalusel ürituse nimi või mille raames soovite laborit kasutada. Kui soovite broneerida laborit õppetööks, palun märkige ainekood.

  Scroll to Top