CO-DESIGNING A CROSS-BORDER DIGITAL COURSE FOR ACADEMYAND BUSINESS

WP 4

Selle tööpaketi konkreetne eesmärk on pakkuda füüsilisel 3-päevasel töötuba osalenud tudengitele kolme kuu jooksul mentorlusprogrammi, mida
viivad läbi projekti EdTech partnerid. See toetab peamiselt projekti eesmärki: vähendada lõhet akadeemilise ja äri sektori vahel vastastikuse teadmiste vahetuse ja tulevaste ettevõtjate (tudengite) toetamise kaudu.

MENTORLUSE JUHEND

Ment 1.6

PILOOT ONLINE MENTORLUSSEANSID

Oktoobrist 2023 kuni jaanuarini 2024 viisime läbi üliõpilaste mentorluse esimese tsükli. Õpilased ja nende mentorid läbisid järk-järgult 5 etappi:

• Sissejuhatus
  • Isiklik areng
  • Tehisintellekt ja hariduse praegused suundumused
  • Innovatsioonid ja haridustehnoloogia
  • Haridustehnoloogia uuenduste kinnitamine

Üliõpilastele määrati ülesandeid ja kodutöid ning seejärel mentorsessioonidel arutati ja töötati koostöös tulemuste kallal. Nende koostöö tulemused valmivad ja esitletakse Mataró talvekoolis.

See projekt (viite nr 2022-2-EE01-KA220-HED-000100644) on rahastatud Euroopa Komisjoni toel. See veebisait ja kogu selle sisu kajastavad ainult autori seisukohti ja komisjon ei vastuta selle eest selles sisalduva teabe mis tahes kasutamist.

EN Co-Funded by the EU_PANTONE